Požičovňa elektrobicyklov vo ZVOLENE

Zvolensko - Môťovské Singletraily

Bikepark Pustý hrad

 

Pustý hrad je svojou rozlohou najrozsiahlejšou hradnou zrúcaninou, nie len na Slovensku, ale aj v strednej Európe. Nachádza sa na strednom Slovensku, pri sútoku riek Hrona a Slatiny, nad mestom Zvolen, vo výške 571 m n.m. Jeho vznik sa datuje do 12 storočia.

Náš koncept, nie je typickým Bike parkom, aké možno poznáte z iných častí Slovenska. Je to lokalita, kde lanovku nenájdete a všetko si vyšlapete „za svoje“. Nádherná priroda  Zvolenskej kotliny a pohoria Javorie, ponúka rodinnú cykloturistiku po 120 km značených a doporučených cyklotrasách, v Pliešovskej kotline, Sekierskej doline, v okolí kúpeľov Sliač a Vígľašského zámku. Samotná zrúcanina Pustého  hradu je Národná kultúrna pamiatka, kde prebieha archeologický výskum. Naskytnú sa vám nádherné pohľady na Kremnické vrchy, Skalku, Krížnu, Poľanu a Nízke Tatry. Cez Pustý hrad prechádza aj náučná cyklotrasa Pohronskej hradnej cesty ktorá, v dĺžke 47 km, spája  hrady Peťuša, Šášov, Žakýl, Teplica a Revište. Pustý hradu je možné navštíviť na bicykli a je dostupný z centra mesta Zvolen. Skúsenejšie bikerky a  bikeri si užijú  adrenalín a zábavu na Zvolensko-Môťovských singletrailoch, ktoré sú prepojené s lokalitou Pustého hradu. Partnermi projektu sú :  Lesný podnik mesta Zvolen, OOCR Stredné Slovensko, cestovná kancelária Inventi Travel.

Ak chcete zažiť viac, rozhodnete vyskúšajte jazdu na e-bikoch, a využite služby požičovne ebajk- svet elektrobicyklov vo Zvolene. Objednajte si e-bike, alebo cyklosprievodcu, cez rezervačný systém, alebo na stránkách našich partnerských hotelov. Spoločnosť ebajk – svet elektrobicyklov, okrem požičovne, prevádzkuje aj predajňu a servisné centrum vo Zvolene.

Zapožičanie
ebajku
online

Dátum vyzdvihnutia

Počet dní

Overiť dostupnosť