Požičovňa Zvolen

                           Čo obsahujú podmienky  rezervácie

 

Ponúkame vám prémiové elektrobicykle s podporou asistenčného elektrického pohonu Bosch, Bafang a Yamaha. Značky: Crussis, Moustache a Lapierre, od nášho partnera, spoločnosti ebajk-svet elektrobicyklov. 

E-bike si rezervujete cez “Rezervačný systém”.  Po kontrole a prevzatí,  v požičovni Zvolen, si E-bike prenajímete, na základe “ Zmluvy o nájme ”.

E-bike sa prenajíma v pracovné dni, na jeden deň, / 24 hodín / na víkend, / piatok až pondelok /, na viac dní. 

Občanom žijúcim v zahraniči, alebo občanom, ktorí nemajú trvalý pobyt na Slovensku, E-Bky nie je možné požičať. Výnimkou sú hostia, ubytovani v hoteloch, penziónoch, alebo na súkromí.

 

Rezervačný systém umožňuje prenejať aj viac kusov E-bikov a doplnkov v jednej rezervačnej objednávke. E-bike sa prenajíma / požičiava / VÝHRADNE cez rezervačný systém.

 1. Pri prevzatí E-biku / E-bikov /, klient podpisuje “Zmluvu o nájme ”. K podspisu Zmluvy o nájme je potrebné predložiť OP / alebo pas / + jeden další preukaz totožnosti / vodičský…a.pod./. Zmluva obsahuje počet rezervovaných E-bikov a doplnkov,  názov objednaných modelov, ich veľkosti, čisla rámov, termín rezervácie, cenu nájmu a kaucie, kontakty, prehlásenie GDPR.
 2. Prenájom E-bike rezervujte minimálne deň vopred, v čase od 9.00 hod - do 17.00 hod.
 3. Pokiaľ E-bike rezervujete na jeden deň,  / v pracovný deň /, v čase po 17.00 hod., bude pripravený k prevzatiu od 10.00 hod., nasledujúceho dňa.
 4. Po vyplnení a potvrdení rezervácie, vám bude doručený potvrdzujúci e-mail / na adresu, ktorú ste  zadali v objednávke / + BONUS mapa s gpx trasou. E-mail obsahuje vaše kontaktné údaje, čislo rezervácie, dátum rezervácie, počet dní rezervácie, počet E-bikocv a cenu.
 5. Pri rezervácii niekoľko dní, týždňov, alebo mesiacov predom, može nastať situácia, že vami rezervovaný E-Bike vráti predchádzajúci klient poškodený, alebo vami rezervovaný E-Bike je potrebné servisovať. V takom prípade si prenajímateľ vyhradzuje právo,  nahradiť vami vabraný model E-biku iným, alebo zrušiť rezerváciu. O takejto situácii vás budeme včas informovať.

                  Možnosti rezervácie a termíny

 

 1. Pracovný deň, pondelok-piatok, na jeden deň - 24 hodín,   / od 9.00 hod, do nasledujúceho dňa do 10.00 hod /
 2. Víkend, piatok-pondelok / piatok od 9.00 hod, do pondelka do 10.00 hod /.  E-bike nie je možné vrátiť počas víkendu.
 3. Vikend, piatok-pondelok / piatok od 15.00 hod, do pondelka do 10.00 hod /. E-biky, ktoré boli vrátené v piatok ráno, sa v systéme zobrazia v piatok po obede, až po15.00 hod. E-biky nie je možné vrátiť počas víkendu.
 4. Víkend , sobota-pondelok. Pokiaľ si nemôžeze e-bike prevziať v piatok do 17.00 hod,  prevzatie možete realizovať v SOBOTU, v čase  9.00-12.00 hod. / vrátenie v pondelok do 10.00 hod /. NUTNÉ REZERVOVAŤ UŽ V PIATOK do 16.00 hod., ako “Vikendovú rezerváciu, podľa bodu č.2”. V rezervačnom  formulári napíšte do kolonky Poznámka "Vyzdvihnutie v sobotu" .
 5. Eventy a väčšie skupiny-vyplnte formulár “ Záujem o event ” , ktorý sa nachádza na stránke, alebo nás kontaktujte  e-mailom : pozicovnazv@ebajk.sk  
 6. V prípade otázok nás kontaktujtr na :  MOB: +421 917 283 433, EMAIL:  pozicovnazv@ebajk.sk  

 

 

Doplnkové služby

 

 • Gpx trasy do mobilných telefónov a smartónov   5 €
 • Možnosť objednať  baliček na cestu / iontový nápoj, energetická tyčinka, ovocie,/  5 € 
 • Pri objedávke e-bikov z požičovne Zvolen, odvoz 8 alebo 9 miestnym mikrobusom 0,95 € / km + stojné 40 € /+cyklopríves
 • Odvoz dodávkou 0,95 € / km + stojné 40 € /, kapacita 14 e-bikov.
 • Cyklopríves pre 12 bicyklov 30 € / deň, víkend / piatok-nedeľa 50 € /
 • Dovoz a odvoz e-bikov do 20 km od požičovne 20 € 

Zapožičanie
ebajku
online

Dátum vyzdvihnutia

Počet dní

Overiť dostupnosť